שירות לקוחות: 0542352404

צימר דיסקרטי

לא חייבים להישאר לילה שלם
אתם יכולים לדפדף באתרי אינטרנט שמציעים חדרים וסוויטות ולהיות בשוק. המחירים יכולים להרקיע לשחקים וגם כשמצאתם משהו שעומד בתקציב שלכם, מדובר על חדר קטן ובסיסי שלא נראה לכם שווה בכלל את ההגעה. אם נוסיף את העובדה שאתם רק מחפשים מקום להתפנק בו לכמה שעות עם החברה, תרגישו פספוס גדול שכן אתם רוצים רק כמה שעות בודדות ולא לילה שלם, אך עדיין תיאלצו לשלם מחירים גבוהים של אלף שקל ללילה ומעלה. צימר דיסקרטי תפתור לכם את כל הבעיות: תוכלו להרוויח כמה שעות ספורות בסוויטה מפנקת עם ג'קוזי, נוף מהמם והכול כשאתם במרכז העניינים, ובתמורה תצטרכו לשלם רק על הזמן שבו שהייתם בלי להתחייב ללילה שלם.

דיסקרטיות מוחלטת בסוויטה היוקרתית
סוויטה יוקרתית זה חלום של כל אחד אך לא תמיד מדובר על בעל ואשתו. פעמים רבות גברים וגם נשים, מחפשים מקום ניטרלי בו יוכלו לקבל סיפוקים וריגושים מאדם אחד כיוון שחי האהבה עם בן זוגם הם כבר לא אותו הדבר. עם הזמן ישנה התרחקות אצל זוגות רבים, אצל חלק זה מתבטא בשינוי התנהגות בלבד ואצל חלק מהזוגות עד כדי בגידה. גם אם חפצתם ביחסי אהבה עם גבר אחר, עדיין מונח על הכף הרבה מחייכם: ילדים, משפחה, תגובות הסובבים אתכם וכולה. אף אחד לא רוצה להיות נבגד וגם לא שכולם יידעו שהוא בגד, זו תחושה לא נעימה ויש לה השלכות חברתיות קשות ולכן כדאי לכם לא להיתפס. אם בחרתם בצימר דיסקרטי הארץ, תדעו שהדיסקרטיות שלכם מובטחת ואיש לא יידע מה אתם עושים ובטח לא יידעו עם מי.

מה הם הפינוקים שכוללים סוויטה במרכז?
האביזרים והפריטים שיש בסוויטה משתנים ממקום למקום. חלק מהסוויטות מגיעות בגרסה פשוטה יותר ומכילות "רק" ג'קוזי, מיטה, מרפסת וקישוטים לנוי כמו נרות ריחניים וקישוטים רומנטיים ויש סוויטות משוכללות שמכילות מטבח, מיטה ענקית עם כיסוי מלכותי, טלוויזיות שטוחות בכל מקום, מרפסת גודל חצי משטח הסוויטה וכולה. ככל שהסוויטה תהיה משודרגת יותר כך המחיר שלה יהיה גבוה יותר, אך לפני שאתם מנסים לסגור את הכיס כמה שיותר כדאי לשמוע מעט על המחירים ועל האפשרויות שניתנות לבחירה ואולי תגלו שהשדרוגים שמציעים לכם שווים את תוספת התשלום. בנוסף לטלוויזיה שתהיה לכם בחדר, תקבלו גם ספריית סרטי די וי די כולל תיקיית סרטים למבוגרים בלבד. מי שרוצה להגביר את החשק המיני ואולי גם לקבל רעיונות לתנוחות חדשות, כדאי לו להעיף מבט יחד עם בת הזוג ולאחר מכן לצאת לפעולה.

מהרו להזמין מקום בסופי שבוע וחגים
ישנן תקופות עמוסות יותר וישנן תקופות עמוסות פחות. אמנם צימר דיסקרטי ניתן למצוא בשפע אך כדי לשריין את המקומות הכי טובים ומומלצים ובאופן כללי כדי לא להיתקע בלי מקום כלל, כדאי לכם להזמין מקום מראש בעיקר כשמדובר בחגים, חול המועד, סופי שבוע ויום האהבה. גם תקופת הקיץ היא תקופה עמוסה הרבה יותר מתקופת החורף ולכן גם תצפו לעליית מחירים לא קלה. כשאתם מנסים למצוא זמן לעצמכם כדי לצאת להפסקה סוערת, אין לכם הרבה מקום לגמישות. אמנם סוויטה לפי שעה מאפשרת לכם להיות ספונטניים באופן יחסי אך אל תצפו שיהיה לכם מקום מעכשיו לעכשיו בכל פעם. אם אתם יודעים על חופש מהעבודה או זמן פנוי בו ההורים יכולים לשמור על הילדים, תריצו חיפוש זריז באינטרנט ותזמינו מקום בסוויטה הבאה שלכם.

Call Now Button