שירות לקוחות: 0542352404

חדרים לפי שעה במזכרת בתיה

חדרים לפי שעה: חדרים בסיסיים מול חדרים משודרגים
חדרים לפי שעה במזכרת בתיה, ראשון לציון ובת ים נועדו בעיקר כדי לתת מענה למחירים הגבוהים של חדרים ללילה שלם בעיקר מחירי מלונות וגם כדי שהלקוח יוכל לחסוך על הזמן שהוא לא מעוניין בשירותי המקום. אך לפני שאתם סוגרים עסקה עם חדר מסוים אפילו אם זה לשעתיים או שלשו כדאי שתתעניינו האם יש לו שדרוגים להציע לכם ואלמנטים שישפרו את החוויה גם אם הדבר כרוך בהוצאה כספית נוספת. בירורים לא עולים כסף ותוכלו לשאול מה שתרצו ואולי תקבלו יותר עבור מחיר משתלם. הדבר יכול להיות מאוד רלוונטי כאשר אתם מגיעים עם בת זוג ללילה אינטימי בין שניכם בו אתם רוצים להתייחד ולאהוב גם בחדר יוקרתי ולאו דווקא החדר הכי בסיסי והכי זול.

שדרוגים מגניבים כמו ארוחת בוקר או מרפסת
אמנם חדרים בסיסיים יקרצו לנו בגלל המחיר אך אם אתם רוצים לשהות בסטייל, גם אם מדובר בחדרים לפי שעה במזכרת בתיה ולא רק בעיר גדולה כמו תל אביב, בררו האם יש חדרים עם מרפסת, חדרים עם מטבחון קטן, חדרים עם טלוויזיה גדולה או אפילו ג'קוזי. חלק מהמקומות מציעים סאונה ואפילו בריכה ואם הדבר כרוך בהוצאה מעט יותר יקרה אולי היא תשתלם לכם בהתאם למה שאתם מחפשים. גם ארוחת בוקר שיכולה להישמע לנו בנאלית ולהזכיר לנו בית מלון ממנו ניסינו להימנע יכולה לשדרג לכם את החוויה הרי תהיו רעבים בבוקר בטח אחרי לילה פעיל במיוחד ואפילו לחם עם גבינה וכוס קפה בלובי יכולה לסדר לכם את היום.

בררו מה מדיניות הביטולים
בחלק מהפעמים שתחפשו חדר זול להעביר בו לילה תוכלו למצוא מחירים טובים גם כשמדובר בחדרים לפי שעה. כדי לשפר את תנאי הקנייה ולהיות מוכנים לכל מקרה בררו בשיחת טלפון או בקריאה על מדיניות המקום מה הם התנאים לביטול השהות שלכם. כדי להימנע ממצב זה מבעוד מועד תוכלו להתייעץ עם המקום מה היא התפוסה שלו בדרך כלל כאשר בסופי שבוע כדאי שתצפו לעומס. כדאי גם לברר עם המקום האם באמצע שבוע המחירים זולים יותר כך תוכלו להיות יותר גמישים עם השהות ולחסוך עוד בעלויות. כדאי גם לברר מהו המחירון של המקום כך תוכלו לדעת כמה תשלמו עבור שעה עבור שעתיים או עבור לילה אחד. בנוסף תוכלו לברר כמה עולים אותם שדרוגים כמו ג'קוזי וסאונה או מרפסת עם נוף. לעתים התוצאות יפתיעו אתכם ותגלו קומבינציות משתלמות יותר.

חדרים לפי שעה ולפי תקציב
בין אם מדובר בחדרים לפי שעה במזכרת בתיה או בחדרים בגליל, כדאי לפעול עם תקציב. גם אם מתכננים להגיע לכמה שעות או לכמה לילות כדאי שתדעו שהתקציב שלכם קובע כמה החוויה שלכם תהיה איכותית. את התקציב שאתם מקצים כדאי לקבוע לאחר סקר שוק שייתן לכם תמונה מקיפה יותר על טווח המחירים. יש שוני במחירים גם מסוג החדרים וגם לפי האזור. תוכלו לדעת גם כמה יעלה לכם חדר במקום שאתם לא גרים בסביבתו אך מתכננים להגיע אליו בין או לחופשה, טיול קצר או בילוי וכך להיערך בהתאם.

ריענון מהשגרה הלחוצה
רוב האנשים נרתעים מחדרים לפי שעה לא בגלל שהם לא צריכים אותם אלא הם לא רוצים להרגיש שהם משלמים על מקום כאשר הם יכולים להשתמש בחדרם הפרטי בבית. אמנם החדר הפרטי בבית שלנו יכול לשמש לחלק מהמקרים ולספק לכם פרטיות ואינטימיות אך עצירה במהלך השגרה הלחוצה והתפנקות בחדר שיסדרו לכם את הכול ויתנו לכם להרגיש כמו מלכים יכולה לספק לכם פסק זמן נהדר.

Call Now Button